Přejít k hlavnímu obsahu

Metaanalýza aktuálních studií o pesticidech

Pesticidy za poslední desetiletí prostoupily zemi tak důkladně, že je dnes najdeme prakticky všude. V řekách i vodovodních kohoutcích, v půdě, v tělech ryb, ptáků nebo hmyzu. Najdeme je i v lidském těle a v jídle. Máme však o nich dostatek informací? Je kontrola používání pesticidů v České republice dostatečná?

V Hnutí DUHA jsme vytvořili ve spolupráci s doktorem Pavlem Rotterem podrobnou metaanalýzu aktuálních dat o pesticidech. Chcete mít i vy ty nejaktuálnější informace a dozvědět se, jak na tom Česká republika ve skutečnosti je? Stáhněte si podrobnou Metaanalýzu k problematice pesticidů v zemědělství: vliv na vody a další rizika.

Ilustrace příručky, soubor Brožura - bez pozadia.png

Metaanalýza k problematice pesticidů v zemědělství: vliv na vody a další rizika

Abychom věděli, jak Vás oslovovat
Zaškrtnutím pole udělujete Hnutí DUHA (IČ 15547779) souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o výzvě a dalších aktivitách vedoucích k ochraně životního prostředí. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na osobni.udaje@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů v Hnutí DUHA najdete na https://www.hnutiduha.cz/informacni-memorandum.

A ještě jedna věc. Můžete si stáhnout i stručnějšího Průvodce po pesticidech 21. století a mít argumenty přímo do ruky. Při psaní tohoto průvodce jsme vycházeli z těch nejzajímavějších informací v metaanalýze tak, aby byly srozumitelné i pro laiky.